NL | FR | EN
Brussel - BRU
Klok  
   
  • Nieuws
Nieuw info centre in aankomsthal - 15/12/2009

Brussels Airport, 15 december 2009 - Brussels Airport opent een nieuw info centre in de aankomsthal. De nieuwe balie verenigt verschillende diensten aan de passagiers en andere bezoekers van de luchthaven, waaronder informatieverstrekking, verloren voorwerpen, het publieke omroepsysteem en de telefonische infodiensten.

Daar worden binnenkort ook diensten aan toegevoegd waar Brussels Airport niet alleen de luchthaven vertegenwoordigt, maar ook derde bedrijven en organisaties. Dat omhelst zowel toeristische informatie voor de diverse regio's als informatie rond publiek transport en limousinediensten en in een latere fase hulp bij het vinden van overnachting in ons land en tickets voor culturele evenementen.

Met de inplanting van deze nieuwe balie worden diverse activiteiten verenig-d in de schoot van één gecentraliseerde passagiersdienst. De betrokken medewerkers verrichten afwisselend de uiteenlopende verschillende functies van het departement, van infoverstrekking over de bediening van het omroepsysteem tot de dienst verloren voorwerpen en zelfs de protocoldiensten die ten dienste staan van hooggeplaatste gebruikers van de Brussels Airport.

De nieuwe balie vervangt de kleinere infobalie die tijdens de voorbije vijftien jaar dienst deed in de vertrekhal. De nood aan informatie in de vertrekhal en de aankomsthal is zeer verscheiden, zo blijkt. Waar passagiers in de vertrekhal vooral hun weg zoeken in de luchthaven zelf, zoeken ze in de aankomsthal ook informatie over vervoersmogelijkheden, "Uit uitgebreid onderzoek bij passagiers en luchtvaartmaatschappijen bleek de nood op aankomst groter, en daarom besloten we in het hart van de aankomsthal al onze passagiersdiensten samen te brengen", verklaart Ruben Sicking, Director Operations van Brussels Airport. "De eerste passagiers tonen zich alvast erg enthousiast over de nieuwe service."


Disclaimer - © The Brussels Airport Company NV
Metriweb